Koła dwumasowe

Regenerujemy koła dwumasowe wszystkich marek samochodów, a koszt regeneracji 95% samochodów osobowych nie przekracza 650 zł. Po regeneracji przeprowadzonej w naszym zakładzie koła dwumasowe odzyskują pełną sprawność i niczym nie odbiegają od kół nowych,

Tarcze i dociski

Regenerujemy tarcze i dociski od wszystkich modeli samochodów osobowych i ciężarowych. Nawet nietypowe wymiary.

Wysprzęgliki

Jako jedyni w Polsce posiadamy już wiedzę, technologię i umiejętności do sprawnego regenerowania wysprzęglików. Regenerujemy zarówno wysprzęgliki hydrauliczne jak i mechaniczne.

Sprzęgła hydrokinetyczne

Regenerujemy sprzęgła hydrokinetyczne do wszystkich modeli samochodów z automatycznymi skrzyniami biegów.

Koła zamachowe

Staczamy i wyważamy koła zamachowe wszystkich typów do wszystkich marek samochodów.

Maglownice

Regenerujemy maglownice samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich marek. Jako jedni z nielicznych w Polsce galwanizujemy nasze części.

Przekładnie ślimakowe

Regeneruejmy przekładnie śmilakowe wszystkich typów i marek samochodów ciężarowych.
Koła dwumasowe Tarcze i dociski Wysprzęgliki Sprzęgła hydrokinetyczne Koła
zamachowe
Maglownice Przekładnie ślimakowe
Aktualności

Powody, przez które auto nie odpala zimą...
30 Styczeń 2017

Co wpływa na utrudnienia z uruchomieniem auta zimą? więcej ›

archiwum aktualności ›

Koła dwumasowe


Objawy uszkodzenia koła dwumasowego
- Niepokojące odgłosy podczas opalania i gaszenia silnika
- Drżenia na biegu jałowym
- Nierównomierna praca silnika
- Transmisja drgań na karoserię pojazdu w trakcie jazdy
- Niepokojące odgłosy wydobywające się ze skrzyni biegówNa nasze usługi udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. 


Ogólne zasady dotyczące regeneracji

1. Kontakt telefoniczny z doradcą - tel. 88 222 90 91.
2. Doradca zamawia kuriera po odbiór części. Odbiór z dowolnego miejsca w Polsce jeszcze tego samego dnia.
3. Następnego dnia roboczego podzespoły zostają poddane pełnej regeneracji u nas w warsztacie.
4. Odsyłamy zregenerowaną części kurierem na podany przez Państwo adres i kolejnego dnia roboczego części zostają dostarczone. Płatność za pobraniem przy odbiorze.


Zapraszamy do kontaktu ws. ustalenia szczegółów współpracy tel. 88 222 90 91.

Koło dwumasowe w ocenie kierowców to bardzo awaryjny element w układzie transmisji mocy. Wymiana koła dwumasowego często wiąże się z bardzo wysokim kosztem stąd często mechanicy proponują wymianę koła dwumasowego na sztywne koło zamachowe. Mało kto wie że istnieje możliwość regeneracji koła dwumasowego. 

Z czym wiąże się regeneracja koła dwumasowego? Regeneracja to po prostu wymiana uszkodzonych elementów na nowe. Następnie dokonujemy zeszlifowania powierzchni ciernej aby wszystkie wszystkie nierówności powstałe w wyniku pracy tarczy sprzęgłowej zostały usunięte. Zakończenie regeneracji odbywa się poprzez wyważenie koła. 

Dlaczego warto regenerować koła dwumasowego? Głownie do regeneracji przekonuje cena. Regeneracja dwumasy jest przeważnie dwukrotnie, a niekiedy nawet trzykrotnie niższa w porównaniu do zakupu nowej części. Cały układ transmisji mocy jest wykonany z materiałów najwyższej jakości, których uszkodzenie jest wprost nie możliwe. Dlatego regeneracja wykonana w naszym zakładzie przywraca dwumasę do pełnej używalności tak, jak zaraz po zakupie. 

Regeneracja dwumasy w Polsce jest mało popularny. Istnieje tylko kilka zakładów, które potrafią sprawnie przeprowadzić regenerację. Przyczyną tego jest w dużym stopniu koszt zakupu i eksploatacji maszyn regenerujących. Dlatego warto wybierać te zakłady które dają dłuższy okres gwarancji na swoją usługę. Warto mieć na uwadze, że dobrze przeprowadzona regeneracja dwumasy pozwoli zaoszczędzić wiele pieniędzy związanych z zakupem nowego elementu lub używanego który może doprowadzić do jeszcze większych strat w Państwa samochodzie. 

Drgania powstające podczas pracy silnika diesla sprawiają dość szybkie zużycie skrzyni biegów i znacznie obniżają komfort jazdy dlatego między silnikiem a skrzynią biegów montowane jest koło dwumasowe, które niweluje drżenia wydobywające się z pracy wału korbowego. 

Koło dwumasowe składa się ze sprężyn, ślizgów, amortyzatory, odboja i łożyska, wszystkie te podzespoły mają zadanie niwelowanie nierównej pracy silnika. 

Regenerując koło dwumasowe dokonujemy wymiany wszystkich podzespołów koła a następnie szlifujemy powierzchnię cierną i wyważamy. Koła dwumasowe regenerowane w naszym zakładzie nie odbiegają jakością od nowych kół 

Mądrzej jest zregenerować oryginalne koło niż kupić tańszą podróbkę, oczywiście gdy regeneracji dokonujemy w profesjonalnym zakładzie naprawczym.

Po więcej informacji zadzwoń do naszego doradcy tel. 88 222 90 91

Części do marek